J-rock Revolution
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
J-rock Revolution


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Lizzy

Lizzy


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/03/2008
Varsta : 30
Localizare : Acolo, stim noi unde....nu te prefa ca nu stii

HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Empty
MesajSubiect: HELLLOOOOO!!!! ^___________________^   HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Icon_minitimeMier Mar 12, 2008 1:23 pm

HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 292756 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 292756 Hello minna!!!! Sunt Lizzy (numele real = complet irelevant) si ma bucur ca am gasit un nou forum dedicat j-rockului!!!!! HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 150586 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 150586 Despre mine nu ar fi multe de spus, sunt din Deva, sunt in clasa a 9-a si.....imi place muzica japoneza. La alceva nu ma pot gandi akm, mi-e prea somn... HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 292756 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 292756 <- cemi place emoticonul asta, cred k o sal folosesc f des . HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 292756 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 292756
Sus In jos
Aki
Admin
Aki


Mesaje : 444
Data de înscriere : 20/01/2008
Varsta : 33
Localizare : in infern...muhahaha cu Ruki..

HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Empty
MesajSubiect: Re: HELLLOOOOO!!!! ^___________________^   HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Icon_minitimeMier Mar 12, 2008 9:54 pm

Welcome pe la noi si sa te distrezi!!^__^
Dap,e dragutz emoticul ala HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 200463 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 292756 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 303238
Sus In jos
https://breathe4j-rock.forumgratuit.ro
Yume

Yume


Mesaje : 121
Data de înscriere : 06/02/2008

HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Empty
MesajSubiect: Re: HELLLOOOOO!!!! ^___________________^   HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Icon_minitimeJoi Mar 13, 2008 8:41 am

Scuze de intarziere HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 744625
Welcome si sa te distrezi HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 534304
Sus In jos
Amy

Amy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/03/2008

HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Empty
MesajSubiect: Re: HELLLOOOOO!!!! ^___________________^   HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 3:25 pm

am o catelusa...suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper draguta cu numele de lizzy HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 88316 HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 241101 ....lizzy e rockeritza si j-rockeritza.....si e rebela.....si daca nu ii lasi parul pe ochii orbeste HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 397165..........

atunci nimeni nu se atinge de kanon ...nu??? HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ 245850
Sus In jos
Nana Tokyo Moon

Nana Tokyo Moon


Mesaje : 40
Data de înscriere : 08/02/2008
Varsta : 32
Localizare : Roman city

HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Empty
MesajSubiect: Re: HELLLOOOOO!!!! ^___________________^   HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 3:30 pm

la ce profil esti?:)
Sus In jos
http://pain4uruhaslove.hi5.com
Continut sponsorizat





HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Empty
MesajSubiect: Re: HELLLOOOOO!!!! ^___________________^   HELLLOOOOO!!!! ^___________________^ Icon_minitime

Sus In jos
 
HELLLOOOOO!!!! ^___________________^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
J-rock Revolution :: Informatii si despre noi :: Membrii noi-
Mergi direct la: