J-rock Revolution
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
J-rock Revolution


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Aki
Admin
Aki


Mesaje : 444
Data de înscriere : 20/01/2008
Varsta : 33
Localizare : in infern...muhahaha cu Ruki..

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 1:57 am

Eu?Las lua pe Tora la un mokkori Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264

Lui Hiroto i-as aduce alune,pe Shou l-as duce la un secound hand Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 924220 , pe Nao i-as da un skate Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 539403 ,lui Saga i-as da un pumn,sa nu se mai uite dupa vampe ca Reina Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 58429 !

Deci,voi ce ati face? Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 823121
Sus In jos
https://breathe4j-rock.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 12:00 am

pai pe tora l-as baga din nou in spital.......(scz dar nu imi plake tipu)pe naoooooo Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 397165 ammmm.......l-as strange n bratze sh nu i-as mai da drumu Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 216730 ......pe hiroto l-as ruga sa ma invetze sh pe mine chitara Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 906536 ........pe shou.....pe shou crek l-as pone sa se imbrace in rockitze Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 924220 sh pe saga...........i-as lua hainele dupa el sh l-as lasa in mijlocu strazii Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264
Sus In jos
Lizzy

Lizzy


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/03/2008
Varsta : 30
Localizare : Acolo, stim noi unde....nu te prefa ca nu stii

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeJoi Mar 13, 2008 10:05 am

Ok....cu Tora as vb despre chitari si melodii si trupe, la Hiroto i-as spune multe glume pt ca imi place km rade, p Saga.....l-as pune sa stea pe canapea si las abandona acolo probabil, pe Nao las invita la o cafea Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 747825 ....si p Shou lash pune sa faca flotari...1, 2, 1, 2!!! Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 292756 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 292756
Sus In jos
ketsueki

ketsueki


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/02/2008

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeLun Mar 17, 2008 1:25 pm

woah.. am face o hora si am canta "hai sa dam mana cu mana, cei cu inima romana.." etc *__* chiar daca ei nu au inima romana, nu conteaza. apoi i-as baga pe toti intr-un sac si i-as duce la subsol *__* apoi, cand am chef sa ma joc ii aduc in camera si ii pun sa ne jucam cu masinutzele *__* si sa ne facem parul, sa ne machiem. ii pun sa ma ajute la teme si daca nu stiu, le trag cate un pumn in cap *____* am face impreuna sarmale si placinte apoi am darama casa *__*

. . .

okay, glumeam. X_X

rau, ketsueki, rau!

asa ^^

cand i-as intalni, as incerca sa fiu cat de cat normala si le-as cere un autograf si sa faca o poza cu mine (dar nu stiu daca as reusi pt ca atunci cand sunt fericita sunt hyper >_>;; ) apoi, poate as incerca sa vorbesc frumos cu ei si poate ca hiroto n-ar fi asa orb ca sa-mi observe dragostea pe care i-o port <3 (lol XDD) poate ca i-as duce sa le arat orasul (daca ar fi in orasul meu) , daca nu le-as propune sa mergem la cumparaturi *__* ..si mai departe... scrie in carte *evil laugh* muahaha XD
Sus In jos
http://www.jmusicforum.tk
Amy

Amy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/03/2008

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 11:45 am

asa...deci pe tora....las pune sa faca de 8996878674767675747575 de ori chestia aia pe care o face in concerte cu floarea si apoi lingge chitara Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 991516 ...pe nao las pune sa doarma cu mene si sa se joace cu mene Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 935154 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 599786 ...pe shou l-as face fratimiu,,,pe saga...las pune bucatareasa...........iar pe scumpul meu hiroto care are dintii ca mene...si ee suuper dragut...l-as face sotul meu si am face multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii copiiiii Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 599786 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 599786 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 599786 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 5390 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 5390 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 528492 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 528492 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 216730 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 216730 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 66286
Sus In jos
ketsueki

ketsueki


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/02/2008

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 2:38 pm

umm.. tora nu isi linge chitara si nu face nimic cu nici o floare o.o .. ala e saga, isi linge bassul. *fan service *__* oooh damn*
Sus In jos
http://www.jmusicforum.tk
Amy

Amy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/03/2008

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 3:05 am

ma rog mereu ma incurk Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 392212 ....da mah rog...idea principa...e ca ma ca il i-au de sot pe hiroto si vom face multtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt copilashi.......aaa...si asta c e?????...sa te uiti mai pe la sfarsit https://www.youtube.com/watch?v=HnjbP_G5gE8 ....c inseamna mokkori?? Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 744625
Sus In jos
Aki
Admin
Aki


Mesaje : 444
Data de înscriere : 20/01/2008
Varsta : 33
Localizare : in infern...muhahaha cu Ruki..

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 5:39 am

Cauta pe youtube mokkori sa sa vezi ce iti da...
asa aflii si tu cum am aflat eu Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 680918 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264
Sus In jos
https://breathe4j-rock.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 12:33 pm

amy.......hmmmm.......ala care linge chitara ii saga din video care l-ai postat tuh Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 532550 orkom.... Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 935154 app......ketsueki?????o lasi p amy sa til fure pe hiroto??? Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 630264
Sus In jos
Amy

Amy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/03/2008

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 1:50 pm

kkt Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 451244 ...mereu ii incurk...seamana Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 744625 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 727396 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 656377 ...ma rog...ma lasi plzzzz....pot sa il fur Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 606384 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 606384 Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 906536
Sus In jos
Aki
Admin
Aki


Mesaje : 444
Data de înscriere : 20/01/2008
Varsta : 33
Localizare : in infern...muhahaha cu Ruki..

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 5:40 am

Ma cam sperie ce reactie o sa aiba Ketsueki Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 99454
Sus In jos
https://breathe4j-rock.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 10:49 am

pfffff....sh p mn.....dar Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 727396 nu cred ca o sa fie asa de rau Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 727396
Sus In jos
ketsueki

ketsueki


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/02/2008

Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 2:57 pm

dar il vad pe Kanon in avatarul tau.. nu-l iubesti mai mult pe el? Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 752297

oki.. te las, dar sa mi-l aduci inapoi Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 24296

vezi sa nu fie stricat Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? 750677
Sus In jos
http://www.jmusicforum.tk
Continut sponsorizat





Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Empty
MesajSubiect: Re: Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?   Atunci cand i-ai intalni,ce ai face? Icon_minitime

Sus In jos
 
Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?
» Atunci cand i-ati intalni,ce ai face?
» Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?
» Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?
» Atunci cand i-ai intalni,ce ai face?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
J-rock Revolution :: J-rock :: Alice Nine-
Mergi direct la: